O mnie

Troszkę o mnie i moich pasjach 

Mam na imię Kasia, urodziłam się w Gorzowie Wlkp. (dawniejszym Landsberg an der Warthe), lecz od ponad 10 lat mieszkam w przepięknej i spokojnej miejscowości Santocko. Z zawodu jestem informatykiem i absolwentką PWSZ (obecnie Akademii im. Jakuba z Paradyża) w Gorzowie Wlkp. - kierunek Zarządzanie Małym i Średnim Przedsiębiostwem oraz Uniwersytetu Szczecińskiego - kierunku Zarządzanie i Marketing. Rysowanie i malowanie przynosiło mi frajdę od kiedy pamiętam. Jednakże dopiero po ukończeniu szkoły średniej częściej poświęcałam swój wolny czas mojej pasji. Pomimo tego, że nie ukończyłam żadnej szkoły artystycznej miałam szczęście (w szkole podstawowej, szkole średniej i technikum) trafiać na wspaniałych nauczycieli dających wolen pole do popisu w zakresie własnej kreatywności. Nigdy nie przykładałam wagi do konkretnej techniki, stąd czasami udaje mi się łaczyć kilka technik razem.

Jeden z portretów miał swoją publikację w czasopiśmie "W 4 oczy" 6/2013. Portret ten przedstawiał Beatę Pawlikowską, lecz był niedokończony (takim go też zostawiłam).Oprócz rysowania uwielbiam fotografować, podróżować, oglądać filmy (najlepiej z przesłaniem) i słuchać muzyki (różne gatunki). Najlepiej czuję się pośród natury, na całe szczęście mieszkam w odpowiednim miejscu.

W roku 2016 miałam przerwę związaną z narodzinami mojego najmłodszego dziecka.

Prawa autorskie

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie w całości lub części wszelkich zamieszczonych na tej stronie prac (zdjęć, portretów, rysunków, szkiców itp.) bez zgody właściciela jest według ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 93 Nr 43 poz. 107), zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz